Katalog firm zarejestrowanych na Ziemi Sierpeckiej

dodaj firmę

AmeriGas Polska Sp. z o.o.

03-152 Warszawa 
Modlińska 344 
tel.: 801 11 77 11 | 22 16 17 000 
kontakt@amerigas.pl 
www.amerigas.pl 
AmeriGas Polska jest jednym z największych dystrybutorów gazu płynnego w Polsce. Nasza firma istnieje od 1992 roku. Od 2010 roku działa pod marką AmeriGas. Jesteśmy częścią światowego koncernu UGI Corporation, który od prawie 130 lat specjalizuje się w dystrybucji gazu lpg. Na rynku amerykańskim AmeriGas jest wiodącym dostawcą gazu płynnego, działającym już od ponad 50 lat i dostarczającym gaz do ponad miliona klientów. Teraz AmeriGas dostępny jest również w Polsce.

Wieloletnie doświadczenie, rozbudowana sieć dystrybucyjna, którą dysponuje firma wraz z zespołem doświadczonych specjalistów gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm z branży przemysłowej.

#tags: zbiorniki, butle, zbiorniki na gaz, butle na gaz, ogrzewanie gazowe, butle gazowe, butle lpg, butle z gazem, butle gazowe do domu, butle gazowe do wózków widłowych, butle gazowe lpg, ekologiczne paliwo, gaz do butli, gaz do domu, gaz płynny, gaz z butli, gazowe ogrzewanie, instalacja lpg, instalacje gazowe, instalacje grzewcze, instalacje lpg, instalacje zbiornikowe, lpg, zbiornik na gaz, zbiornik z gazem, zbiorniki na gaz płynny

Projekt "Wspieranie przedsiębiorczości dla pomyślności rozwoju Ziemi Sierpeckiej"
współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013

Informacje źródłowe na temat Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
znajdują się na stronie www.mazowia.eu