Katalog firm zarejestrowanych na Ziemi Sierpeckiej

dodaj firmę

Zakład Obróbki Metali Adam Włoczewski

09-200 Sierpc 
Głowackiego 8a 
tel.: 24 275 80 80 
awloczewski@wp.pl 
www.obrobkametali.com.pl 
O FIRMIE

Zakład Obróbki Metali w Sierpcu działa na rynku od 1977 roku. W swojej działalności koncentruje się na produkcji śrub i nakrętek dla przemysłu petrochemicznego, naftowego, chemicznego, energetycznego, do instalacji i urządzeń ciśnieniowych oraz wszędzie tam gdzie wymagane są odbiory UDT lub innych jednostek notyfikowanych. Świadczymy także usługi w zakresie obróbki skrawaniem, głównie: toczenie, toczenie na obrabiarkach CNC, frezowanie, szlifowanie wałków i otworów, szlifowanie gwintów, produkcja rolek do walcarek do gwintów.

Zakład posiada wysokowykwalifikowany personel pracowniczy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki skrawaniem. Nowoczesny park technologiczny pozwala sprostać różnorodnym wymaganiom naszych Klientów.

Oferujemy szeroką gamę produktów o wysokiej jakości i odpowiednich parametrach technicznych. Nasze wyroby zostały docenione przez wielu kluczowych odbiorców w całym kraju, dzięki czemu nawiązaliśmy stałą współpracę. Często nasze wyroby są instalowane w urządzeniach, które są wysyłane na eksport głównie do Unii Europejskiej. Zakład Obróbki Metali ciągle poszerza gamę produkowanych śrub (m.in.: śruby dwustronne i śruby z łbem) i nakrętek. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie współpracy z nowymi podmiotami gospodarczymi. Mamy nadzieję, że potrafimy sprostać Państwa oczekiwaniom i możliwe będzie nawiązanie stałej współpracy.



W latach 2005 - 2010 Zakład Obróbki Metali w Sierpcu korzystał z dotacji unijnych w ramach programu Innowacyjna Gospodarka i Innowacyjna Technologia.

Projekt "Wspieranie przedsiębiorczości dla pomyślności rozwoju Ziemi Sierpeckiej"
współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013

Informacje źródłowe na temat Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
znajdują się na stronie www.mazowia.eu