Katalog firm zarejestrowanych na Ziemi Sierpeckiej

dodaj firmę

BUDOMEX SIERPC Sp. z o.o.

09-200 Sierpc 
Świętokrzyska 2A 
tel.: (24) 275-22-52 
biuro@budomex-sierpc.pl 
www.budomex-sierpc.pl 
Od ponad 20 lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze i realizacji inwestycji budowlanych, modernizacjach, a także remontach. Opieranie się na jakości, skuteczności i nowoczesności sprawiają, że jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, a także przygotowani do współpracy z rynkiem Unii Europejskiej.
Oferujemy pełen zakres usług budowlanych oraz możliwość realizacji planów inwestycyjnych w dowolnej formule współpracy: realizacji obiektów pod klucz, generalnego wykonawstwa, podwykonawstwa i doradztwa technicznego przy planowanych inwestycjach. W zależności od potrzeb naszych klientów realizujemy projekty w każdym miejscu Polski.
Wykonując obiekty budowlane o różnym stopniu złożoności, systematycznie poszerzaliśmy nasze umiejętności, dochodząc do wysokiego stopnia zaawansowania w tej dziedzinie. Posiadamy potencjał pozwalający zrealizować nawet najtrudniejsze zadania inwestycyjne.
Naszym celem jest indywidualne podejście do potrzeb i priorytetów każdego z klientów. Dlatego też oferujemy nie tylko wykonawstwo obiektów, ale także doradztwo techniczne i formalne na każdym etapie procesu inwestycyjnego.
Wszystkie działania zachodzące w naszej firmie opierają się na doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze technicznej oraz jakości, pamiętając przy tym o środowisku naturalnym.
Dzięki nowoczesnemu sposobowi zarządzania i umiejętnemu dostosowaniu się do potrzeb rynku firma znalazła się w czołówce firm świadczących usługi ogólnobudowlane w regionie.

Projekt "Wspieranie przedsiębiorczości dla pomyślności rozwoju Ziemi Sierpeckiej"
współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013

Informacje źródłowe na temat Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
znajdują się na stronie www.mazowia.eu