Katalog firm zarejestrowanych na Ziemi Sierpeckiej

dodaj firmę

P.P.H.U.iT. "MARTER" Góreccy Sp.j.

09-200 Sierpc 
Traugutta 35 
tel.: 242755242 
magnevita@op.pl 
www.marter.com.pl 
Firma „MARTER” powstała w 1992 roku. Specjalizuje się w produkcji gazowanej i niegazowanej wody mineralnej oraz napojów wielosmakowych.
Głównym produktem oferowanym przez firmę jest naturalna woda mineralna gazowana i niegazowana. Jest ona dostępna w opakowaniach 0,5 litra, 1,5 litra oraz nowość- pojemność 6 litrów (1 litr gratis). Dodatkowo przedsiębiorstwo produkuje gazowane napoje wielosmakowe w opakowaniach 0,5 litra oraz 1,5 litra.
Do produkcji napojów firma korzysta z naturalnych wód mineralnych czerpanych z plejstoceńskich pokładów Równiny Mazowieckiej. Doskonałe i naturalne właściwości wód wydobywanych bezpośrednio ze źródeł zapewniają wyrobom absolutną czystość, niepowtarzalny smak i aromat.
Przedsiębiorstwo stale kontroluje jakość swoich produktów. Posiadamy certyfikaty jakości ISO 9001:2000 oraz HACCP, które potwierdzają wysoką jakość procesu produkcyjnego. Ponadto przeszkoleni pracownicy są zobligowani do kontrolowania produktu na poszczególnych etapach produkcji. Wprowadzenie Systemu Zarządzania Jakością pozwoliło na osiągnięcie lepszej jakości produkowanych wyrobów oraz na skrócenie czasu produkcji swoich wyrobów.

Projekt "Wspieranie przedsiębiorczości dla pomyślności rozwoju Ziemi Sierpeckiej"
współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013

Informacje źródłowe na temat Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
znajdują się na stronie www.mazowia.eu