Zakład Produkcji Czekolady i Artykułów Cukierniczych WIEPOL

Zakład Produkcji Czekolady i Artykułów cukierniczych „WIEPOL” w Sierpcu rozpoczął swoja działalność w 1990 roku. Dynamiczny rozwój firmy jest ściśle związany z wysoką jakością wyrobów, elastyczną strategią produkcji oraz odpowiednią polityką handlową. 

Produkcja prowadzona jest przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego i spełnia wszystkie kryteria technologiczne i bezpieczeństwa żywności dla wyrobów, w których się specjalizujemy. Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę produktów dla przemysłu cukierniczego – różnego rodzaju polewy i kremy do nadzień. W tej dziedzinie współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami w kraju i za granica. Ofertę wzbogaca duży wybór cukierków o rdzeniu miękkim z nadzieniami kremowymi i owocowymi. Dużą popularnością cieszą się ciastka, herbatniki i pierniki wypiekane według tradycyjnych receptur.

Firma posiada wyróżnienia i certyfikaty, które podnoszą zaufanie do marki i są jednocześnie gwarantem wysokiej jakości oferowanych wyrobów. Przedsiębiorstwo kierowane jest przez kreatywną, dynamiczna i doświadczoną kadrę. Profesjonalizm w działaniu, elastyczność i duża wiedza przekłada się na podejmowanie właściwych decyzji, tworząc tym samym warunki do lepszej, efektywniejszej współpracy. Takie podejście pozwala na realizację założonych celów i osiągnięcie sukcesu. 
 
ul. Przemysłowa 6A, 09-200 Sierpc
Tel./fax: + 48 (24) 275-22-29, 275-77-78
e-mail: info@wiepol.pl
www.wiepol.pl

Projekt "Wspieranie przedsiębiorczości dla pomyślności rozwoju Ziemi Sierpeckiej"
współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013

Informacje źródłowe na temat Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
znajdują się na stronie www.mazowia.eu