Noworoczne postanowienia są możliwe do osiągnięcia!!! Wystarczy poznać i zastosować kilka zasad. Klub Przedsiębiorczych Kobiet w Sierpcu zaprasza na styczniowy warsztat motywacyjny.

Zapraszamy na Noworoczne spotkanie KPK w Sierpcu. Najwyższy czas podsumować dotychczasowe działania i wyznaczyć sobie cele - możliwe do osiągnięcia - na ROK 2014!

Temat przewodni: "Wartości, priorytety,cele".

Termin: Wtorek, 28.01.2014 godz. 18-21

Miejsce: wyjątkowo w Zajezdzie Oaza w Całowni 10 B pod Sierpcem - www.zajazd-sierpc.pl

Spotkanie będzie składało się z 3 części:

 

I CZĘŚĆ - networing - prezentacja Uczestniczek

W tej części niezwykle istotne jest, abyś powiedziała nam czym się zajmujesz, w czym pomagasz innym i jak inne Klubowiczki mogą pomóc Tobie w sferze zawodowej lub w prowadzeniu biznesu.

Klub Przedsiębiorczych Kobiet służy wymianie informacji i przynosi realne (finansowe) korzyści w postaci nowych kontaktów biznesowych! Po kilku miesiącach działalności w Sierpcu mamy na to dowody! Przyjdź i przekonaj się sama!

II CZĘŚĆ - warsztat motywacyjny pt. "WARTOŚCI, PRIORYTETY, CELE"

Agata Słowińska - Trener Biznesu . Podczas tego krótkiego szkolenia uczestniczki poznają narzędzia, które pomogą im właściwie wyznaczać cele – MOŻLIWE do osiągnięcia oraz opracować realny plan działania – MOŻLIWY do zrealizowania. Podczas tego krótkiego szkolenia poznamy narzędzia, które pomogą nam właściwie wyznaczyć cele - MOŻLIWE do osiągnięcia i opracować realny plan działania - MOŻLIWY do zrealizowania!Podczas tego krótkiego szkolenia poznamy narzędzia, które pomogą nam właściwie wyznaczyć cele - MOŻLIWE do osiągnięcia i opracować realny plan działania - MOŻLIWY do zrealizowania!

III CZĘŚĆ - rozmowa z Kobietą Biznesu – Inspiracje

Gościem Specjalnym będzie Magdalena Obczyńska - współwłaścicielka Zajazdu Oaza pod Sierpcem (w którym będzie spotkanie) oraz właścicielka firmy "Przepis na tort". Magdalena zainspiruje nas swoją historią. Opowie, co jest najważniejsze w prowadzeniu własnego - lokalnego biznesu oraz jak połączyć swoje pasje z biznesem i życiem rodzinnym, jak powiększać grono zadowolonych i ciągle powracających klientów!

Zapisy na stronie

http://www.sztuka-sprzedazy.pl/kpk/najblizsze-spotkania-kpk/art2,spotkanie-kpk-w-sierpcu.html

 


Projekt "Wspieranie przedsiębiorczości dla pomyślności rozwoju Ziemi Sierpeckiej"
współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013

Informacje źródłowe na temat Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
znajdują się na stronie www.mazowia.eu